Redakcja Biuletynu Informacji Publicznej

    Redakcja Biuletynu Informacji Publicznej

    Redakcja Biuletynu Informacji Publicznej

    Adres redakcji:

    Izba Administracji Skarbowej w Bydgoszczy,
    ul. Dr. K. Marcinkowskiego 7, 85-056 Bydgoszcz
    tel. 52 32 56 206
    fax. 52 32 29 960

     

    Zespół redakcyjny stron podmiotowych BIP+

    • Bartosz Stróżyński

    bartosz.strozynski@mf.gov.pl

    tel.: 52 32 56 305

    • Kinga Błaszczyńska

    kinga.blaszczynska@mf.gov.pl

    tel.: 52 32 56 206

    • Edyta Muszyńska

    edyta.muszynska@mf.gov.pl

    tel.: 52 32 56 257

    • Marta Kozłowska

    marta.kozlowska4@mf.gov.pl

    tel: 52 32 56 257

    • Anna Gładziejewska

    anna.gladziejewska@mf.gov.pl

    tel.: 52 58 56 161

    • Ewa Jakobi

    ewa.jakobi@mf.gov.pl

    tel.: 52 58 56 177

    • Ewelina Konkol

    ewelina.konkol@mf.gov.pl

    tel.: 52 32 56 184

    • Katarzyna Romanowska

    katarzyna.romanowska@mf.gov.pl

    tel.: 52 32 56 182

    • Kamila Mosielska

    kamila.mosielska@mf.gov.pl

    tel.: 56 611 73 19

    • Aleksandra Berdowska

    aleksandra.berdowska@mf.gov.pl

    tel.: 52 32 56 221

    • Daniel Nowakowski

    daniel.nowakowski@mf.gov.pl

    tel.: 52 58 76 162

     

    Jeśli zauważyliście Państwo na naszej stronie BIP jakiekolwiek błędy, braki lub nieścisłości, prosimy o kontakt.

    bip

    Informacje o publikacji dokumentu

     
    Data utworzenia: 24.02.2017 Data publikacji: 24.02.2017 10:14 Data ostatniej modyfikacji: 11.10.2019 09:48
    Autor: Izba Administracji Skarbowej w Bydgoszczy Osoba publikująca: Maciej Cichański Osoba modyfikująca: Marta Kozłowska
    Rejestr zmian