«Powrót

Monopol z jednorękimi bandytami

Monopol z jednorękimi bandytami

Monopol z jednorękimi bandytami

Zdjęcie przedstawia dwa automaty do gry

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Bydgoszczy wspólnie z policjantami z Komisariatu Bydgoszcz-Błonie rozbili kolejny punkt, w którym prowadzone były nielegalne gry hazardowe. Tym razem trefny salon gier zlokalizowany był w zamaskowanym pomieszczeniu na zapleczu sklepu z alkoholem.

Z ustaleń kryminalnych z bydgoskiego Błonia wynikało, że w jednym ze sklepów monopolowych zlokalizowanych w pobliżu ulicy Nakielskiej, organizowane są bezprawnie gry na automatach. Swoją wiedzą policjanci podzielili się z funkcjonariuszami KAS, którzy na co dzień zajmują się rozpoznawaniem, wykrywaniem i zwalczaniem przestępstw i wykroczeń związanych z nielegalnym hazardem. W wyniku tego, w miniony wtorek (21.11. br.) kryminalni i funkcjonariusze celno-skarbowi wspólnie przeprowadzili kontrolę podejrzanego lokalu.

W jej efekcie, w sklepie ujawniono specjalnie zabezpieczone i zamykane pomieszczenie, w którym znajdowały się trzy włączone, nielegalne automaty do gry. Mundurowi z KAS oprócz jednorękich bandytów zabezpieczyli również dwa modemy, dowody wypłaty z automatów, pilota do włączania maszyn oraz gotówkę. Do sprawy zostały przesłuchane dwie kobiety prowadzące sprzedaż w sklepie monopolowym.
Niewykluczone, że bydgoszczankom postawiony zostanie zarzut co najmniej pomocnictwa w nielegalnym urządzaniu gier na automatach. Za to przestępstwo grozi wysoka grzywna, a nawet kara pozbawienia wolności do lat 3.

bip

Informacje o publikacji dokumentu

 
Data utworzenia: 23.11.2017 Data publikacji: 23.11.2017 09:08 Data ostatniej modyfikacji: 23.11.2017 10:41
Autor: Kujawsko-Pomorski Urząd Celno-Skarbowy Osoba publikująca: Kinga Błaszczyńska Osoba modyfikująca: Kinga Błaszczyńska
Rejestr zmian