«Powrót

JPK_VAT - dyżury dla podatników

JPK_VAT - dyżury dla podatników

JPK_VAT - dyżury dla podatników

Informujemy, że w ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej ułatwiającej mikroprzedsiębiorcom złożenie JPK_VAT, we wszystkich urzędach skarbowych województwa kujawsko-pomorskiego w dniach 17 i 24 lutego br. (soboty) w godz. 9.00 – 13.00 zorganizowane zostaną dyżury dla podatników w zakresie potwierdzania profilu zaufanego, wysyłki JPK_VAT oraz informacji ogólnej dotyczącej JPK.

Ponadto w dniach 14 – 23 lutego br. (w godzinach pracy urzędów) przeszkoleni pracownicy będą służyć praktyczną pomocą w zakresie obsługi narzędzi informatycznych wykorzystywanych do składania JPK.

Zachęcamy do kontaktu z ekspertami bezpośrednio w urzędach skarbowych i przypominamy, że od 1 stycznia 2018 r. wszyscy podatnicy VAT, którzy składają deklaracje VAT-7 lub VAT-7K, prowadzą elektroniczną ewidencję VAT (rejestr sprzedaży i zakupów VAT) i przesyłają ją jako Jednolity Plik Kontrolny dla potrzeb VAT (JPK_VAT). Dotyczy to również najmniejszych przedsiębiorców – zatrudniających do 10 pracowników, o obrotach nieprzekraczających 2 mln euro rocznie, w tym także prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze.

Odwiedź swój urząd i skorzystaj z porady eksperta!

bip

Informacje o publikacji dokumentu

 
Data utworzenia: 07.02.2018 Data publikacji: 07.02.2018 08:59 Data ostatniej modyfikacji: 07.02.2018 09:10
Autor: Bartosz Stróżyński Osoba publikująca: Kinga Błaszczyńska Osoba modyfikująca: Kinga Błaszczyńska
Rejestr zmian