Redakcja Biuletynu Informacji Publicznej

    Redakcja Biuletynu Informacji Publicznej

    Redakcja Biuletynu Informacji Publicznej

    Adres redakcji:

    Izba Administracji Skarbowej w Bydgoszczy,
    ul. Dr. K. Marcinkowskiego 7, 85-056 Bydgoszcz
    tel. 52 32 56 206
    fax. 52 32 29 960

     

    Zespół redakcyjny stron podmiotowych BIP+

    • Bartosz Stróżyński

    bartosz.strozynski@kp.mofnet.gov.pl

    tel.: 52 32 56 305

    • Kinga Błaszczyńska

    kinga.blaszczynska@kp.mofnet.gov.pl

    tel.: 52 32 56 257

    • Anita Kruczkowska-Lassak

    anita.kruczkowska@kp.mofnet.gov.pl

    tel.: 52 32 56 206

    • Mariusz Ziarnowski

    mariusz.ziarnowski@tor.mofnet.gov.pl

    tel: 56 61 97 699

    • Anna Gładziejewska

    anna.gladziejewska@kp.mofnet.gov.pl

    tel.: 52 58 56 161

    • Marcin Rożankowski

    marcin.rozankowski@kp.mofnet.gov.pl

    tel.: 52 58 56 144

    • Ewa Jakobi

    ewa.jakobi@kp.mofnet.gov.pl

    tel.: 52 58 56 177

    • Aneta Chwała

    aneta.chwala@kp.mofnet.gov.pl

    tel.: 52 32 56 176

    • Katarzyna Romanowska

    katarzyna.romanowska@kp.mofnet.gov.pl

    tel.: 52 32 56 182

    • Karolina Kościelska

    karolina.koscielska@tor.mofnet.gov.pl

    tel.: 56 611 73 14

    • Kamila Mosielska

    kamila.mosielska@kp.mofnet.gov.pl

    tel.: 56 611 73 19

    • Violetta Szczepankowska

    violetta.szczepankowska@kp.mofnet.gov.pl

    tel. 52 58 56 399

    • Marta Żyłowska

    marta.zylowska@kp.mofnet.gov.pl

    tel. 52 32 56 304

    • Bartosz Tokarczyk

    bartosz.tokarczyk@kp.mofnet.gov.pl

    tel.: 52 32 56 307

    • Aleksandra Berdowska

    aleksandra.berdowska@kp.mofnet.gov.pl

    tel.: 52 32 56 221

    • Krzysztof Cilski

    krzysztof.cilski@kp.mofnet.gov.pl

    tel.: 52 58 76 162

     

    Jeśli zauważyliście Państwo na naszej stronie BIP jakiekolwiek błędy, braki lub nieścisłości, prosimy o kontakt.

    bip

    Informacje o publikacji dokumentu

     
    Data utworzenia: 24.02.2017 Data publikacji: 24.02.2017 10:14 Data ostatniej modyfikacji: 02.01.2018 12:11
    Autor: Izba Administracji Skarbowej w Bydgoszczy Osoba publikująca: Maciej Cichański Osoba modyfikująca: Kinga Błaszczyńska
    Rejestr zmian